O mnie

O mnie

Nazywam się Patrycja Maziejuk  jestem logopedą, pedagogiem i terapeutą ręki.

Strona którą teraz przeglądacie zrodziła się z moich dwóch pasji: pierwszej – do logopedii – bo to właśnie dzięki językowi możemy porządkować otaczający Nas świat, drugiej – do pracy z dziećmi. Interesuję się rozwojem dziecka na każdym etapie jego życia , logopedia i neurologopedia to dziedziny z którymi wiążę przyszłość . Doświadczenie zawodowe zdobywam, pracując  z dziećmi w różnym wieku i na różnych etapach rozwoju. Udzielam konsultacji oraz praktykuję wiele metod terapii w ramach indywidualnych spotkań logopedycznych oraz terapii pedagogicznej.

Podnoszę stan podstawowej wiedzy rodziców w zakresie zaburzeń mowy i rozwoju ich dzieci tak, by mogli czuwać nad jak najlepszym rozwojem swoich pociech.

Zapraszam do kontaktu

1

POWIEDZ MI - A ZAPOMNĘ

2

POKAŻ MI - A ZAPAMIĘTAM

3

POZWÓL MI ZROBIĆ - A ZROZUMIEM

Moja praca to przede wszystkim

diagn

Diagnoza

logopedyczna i pedagogiczna
g2

Terapia

logopedyczna i pedagogiczna
g1

Zajęcia weekedowe

Zapisy po kontakcie telefonicznym lub e-mail

Jak pomagam

Diagnozuję problemy w rozwoju mowy dzieci. Spotkania polegają na kilkuetapowym badaniu, którego celem jest stwierdzenie lub wykluczenie zaburzeń mowy. Nowoczesne i zróżnicowane formy terapii dopasowane są do wieku i indywidualnych potrzeb dziecka. Terapia to cykl spotkań i kompleksowych działań, których celem jest rozwiązanie wszelkich problemów w komunikacji słownej. Odpowiadam na pytania rodziców i uświadamiam. Na potrzeby Rodziców prowadzę zajęcia weekendowe mające na celu stymulacje rozwoju mowy, zajęcia ogólnorozwojowe, wprowadzenie do nauki czytania i pisania oraz zajęcia tematyczne dla poszczególnych grup wiekowych.