Courses

Zdalna Terapia Logopedyczna / Pedagogiczna

Opis dokonywania płatności za porady/konsultację online opisany jest w zakładce Cennik.
Indywidualnie ustalana cena
Buy Course

  Buy course

  Porady / konsultacje online

  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom na mojej stronie dostępna jest usługa poradnictwa logopedycznego i pedagogicznego przez Internet.

  Porady logopedyczne jak i pedagogiczne online są nowatorską, ogólnodostępną formą kontaktu z terapeutą. Taką formę poradnictwa polecamy w szczególności osobom, które z różnych przyczyn mają ograniczony dostęp do specjalisty w miejscu zamieszkania, osób niepełnosprawnych, czy mieszkających za granicą, a także osób , które w danym momencie nie mają możliwości fizycznie dotrzeć do gabinetu bądź po prostu chcą się poradzić w danej dziedzinie. Forma ta z pewnością będzie ułatwieniem dla młodych rodziców oraz osób pracujących w nienormowanych godzinach. Ogromną zaletą porad online jest możliwość skorzystania  z niej bez wychodzenia z domu.

  Jak dokładnie wygląda terapia?

  Krok 1. Program Terapeutyczny

  Terapeuta przygotowuje pakiet ćwiczeń dostosowany do potrzeb Twojej pociechy. Program Terapeutyczny wystarczy na około 4-5 tygodni terapii. Do Programu Terapeutycznego dołączam wyjaśnienia jak wykonywać poszczególne ćwiczenia z dzieckiem w zaciszu domowym.

  Krok 2. Praca w domu z dzieckiem to klucz do sukcesu

  Zaangażowanie rodzica jest kluczowym elementem każdej terapii. Ponoć najtrudniej do ćwiczeń zmotywować nie dzieci, ale Rodziców. Postaraj się zagospodarować określony czas w tygodniu, który przeznaczycie z dzieckiem na ćwiczenia.

  Krok 3. Konsultacja z Terapeutą

  Jestem tu po to, żeby Wam pomóc. Zawsze dostępna pod telefonem i mailem. Brak sztywnych godzin konsultacji. Za każdym razem kiedy macie pytanie lub problem – jestem do Waszej dyspozycji. Wystarczy telefon, SMS lub e-mail.

  Krok 4. Sprawdzenie postępów

  Każdy Program Terapeutyczny kończy się dokładną analizą i omówieniem  postępów pracy dziecka i rodzica. Na podstawie odesłanych materiałów Terapeuta opracuje kolejny Program Terapeutyczny jeśli będzie taka potrzeba.

  Jakie są korzyści terapii zdalnej?

   

  Oszczędzasz czas

  Ćwiczysz z dzieckiem w domu kiedy masz na to czas. Nie musisz  dojeżdżać do gabinetu ani organizować życia prywatnego według dostępności terapeuty.

  Oszczędzasz pieniądze

  Opłacasz Program Terapeutyczne średnio raz na miesiąc, a terapeuta jest dostępny non-stop.

  Materiały

  Każdy program, który otrzymują Rodzice jest opisany oraz omówiony, tak aby był całkowicie zrozumiany przez Rodzica.

  Indywidualne podejście

  Każdy kolejny Program Terapeutyczny  to ćwiczenia dostosowane do potrzeb Twojej pociechy.

  Leave A Comment:

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Przejdź do paska narzędzi